Pololetní vysvědčení - 2. třída

p1170648 resizeTřídní slavnosti mají druháci velmi rádi. Oslavy pololetního vysvědčení se nemohli dočkat. Hned ráno nás čekalo překvapení. Maruška pro nás připravila krásné loutkové divadlo. Pak už se děti těšily na čokoládový dort a dětské šampaňské. Před přípitkem a mlsáním je ale čekala známá otázka: „Poznáte, čí je to vysvědčení?“ Pozorní posluchači si to své dokázali najít. Je jen škoda, že jsme se, stejně jako loni, nesešli v plném počtu.

Mgr. Martina Glazarová