Get Adobe Flash player

Finanční rizika - 8. a 9. třída

p1050861 resizeDne 10. 2. 2015 se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili besedy, která se vztahovala k předmětu matematické a finanční gramotnosti. V podání paní učitelky a čtyř studentek z ekonomické školy si naši žáci vyslechli zajímavé informace o různých finančních nebezpečích, skrytých úskalích podvodných smluv či telefonátů a lákavých předváděcích akcí... Zcela jistě nestačilo těch devadesát minut k tomu, aby se všechny nástrahy, které na nás ve světě financí čekají, mohly poodhalit a odkrýt. Přesto jsme vděčni za zajímavou a poutavě připravenou besedu. Děkujeme a příště opět na viděnou! Do té doby - určitě i my budeme o něco chytřejší!

(fotogalerie zde)

Mgr. Alena Stejskalová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.