Finanční rizika - 8. a 9. třída

p1050861 resizeDne 10. 2. 2015 se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili besedy, která se vztahovala k předmětu matematické a finanční gramotnosti. V podání paní učitelky a čtyř studentek z ekonomické školy si naši žáci vyslechli zajímavé informace o různých finančních nebezpečích, skrytých úskalích podvodných smluv či telefonátů a lákavých předváděcích akcí... Zcela jistě nestačilo těch devadesát minut k tomu, aby se všechny nástrahy, které na nás ve světě financí čekají, mohly poodhalit a odkrýt. Přesto jsme vděčni za zajímavou a poutavě připravenou besedu. Děkujeme a příště opět na viděnou! Do té doby - určitě i my budeme o něco chytřejší!

Mgr. Alena Stejskalová