Babylon

img2697 resizeDvacet žáků naší školy si zpestřilo prázdninový program návštěvou libereckého zábavního centra. Nejprve jsme se osvěžili koupáním a hrami v Aquaparku. Kromě labyrintu jeskyní s barevně nasvícenou vodou, tobogánů, skluzavek, divoké řeky nebo vířivek nás letos čekala i nádherná laser show. Další zastávkou bylo první zábavně-naučné centrum v ČR neboli iQpark. Prohlédli jsme si předměty, které používali naši předkové. Dozvěděli jsme se mnoho informací o prostředí, ve kterém žijeme, lidském těle i o fyzikálních zákonech. Vše jsme mohli vyzkoušet a prozkoumat. Luštili jsme rébusy, kvízy i hlavolamy. Posledním bodem našeho programu byla staročeská pouť, tedy Lunapark. Nemohli jsme se nabažit jízdy na autodromu, motokárách nebo rodea na divokém býku. Ti menší si užívali houpaček, řetízkového kolotoče, vláčku, prolézaček a trampolín. Starší dali přednost horolezecké stěně, simulátorům, videohrám nebo golfu. Byl to vydařený den.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.