Get Adobe Flash player

Pracovní vyučování - dívky - 8. třída

Vánoční atmosféra je cítit už na každém kroku. Cesta do školy je prosvícena vánoční výzdobou, besídka, školní akce, stromečky, věnce...to vše nám připomíná, že se blíží jedno z nejkrásnějších období roku - vánoce. Abychom to vnímaly naplno, provoněly jsme si už tak krásně  vyšperkovanou školu pečenými perníčky a zároveň tak trošku pomohly i maminkám doma. I když nevím, jestli všechna ta srdíčka, stromečky, andílci, kolečka  vydržela cestu domů. Ochutnávat se přece musí...

Mgr. Petra Endrychová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.