Get Adobe Flash player

Divadlo Bořivoj – Rytíř

p1050969 resize16. dubna se žáci 5. a 6. třídy sami stali herci v Kulturním centru UFFO v Trutnově v poutavém příběhu o rytířské ctnosti, o hájení lidské svobody a taky trochu o lásce. S příběhem rytíře Jana ze Žampachu se seznámili nejen jako diváci, ale i jako přímí účastníci děje. V krátkých dílnách se zamýšleli nad situacemi příběhu, a také jej obohacovali svými nápady. Zažili si dobovou atmosférou středověku, byli poddanými, tanečníky … Všem se divadelní představení moc líbilo (viz. foto).

(fotogalerie zde)

Mgr. J. Fendrychová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.