Pohádkové spaní

cimg7135 resizeKdo by neměl rád pohádky!

Žáci prvního stupně měli krásnou příležitost. V pátek večer 17. dubna k nám přišla babička, která četla pohádku všem dětem. Ty pak cestovaly z pohádky do pohádky. Hrály pohádkové hry, ale i divadlo v kostýmech princezen, králů, atd. Navštívily loupežníka, staly se rytíři, potkaly dvě čarodějnice, řešily pohádkové hádanky, a také zpívaly písničky z pohádek. Nakonec rozluštily tajemné věty o knize, které ještě jednou otevřely babičce pohádkovou knížku. Aby se do snů dostaly jen ty nejkrásnější příběhy, poslechly si či shlédly už v pelíšcích poslední pohádky. A pak už dobrou noc …

Akce se podařila díky skvělé spolupráci celého týmu, včetně několika žáků druhého stupně.

(fotogalerie 1 zde - U dvou čarodějnic)
(fotogalerie 2
zde - Rytířský turnaj)
(fotogalerie 3
zde - Cesta k Lotrandovi)
(fotogalerie 4
zde - Pohádkové postavy - hádej, kdo jsem?)
(fotogalerie 5
zde - Zahrajeme si pohádku)
(fotogalerie 6
zde - Z pohádky do pohádky)