Get Adobe Flash player

Kulturní vystoupení

p1240905 resizeStejně jako v loňském roce jsme byli požádáni, abychom zajistili kulturní vystoupení na schůzi Jednotné organizace zdravotně postižených v „Moby Dicku“. Letos jsme si připravili písničku Marty Kubišové a tři písně z muzikálu Rebelové. Chtěla bych touto cestou ještě jednou jmenovitě poděkovat našim žákům: Nele Kolářové, Nikole Šedivkové, Věře Vítkové, Sáře Adamové, Kristýně Brunátové, Zdeňku Daňkovi, Barboře Kopecké, Jaroslavu Matyskovi, Elišce Součkové, Kamile Tejchmanové a Petru Záhorcovi za vzornou reprezentaci naší školy.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.