Ovoce a zelenina do škol

p1180432 resizeŽáci – osmáci si pro nás v hodině Výchovy ke zdraví připravili ukázku i ochutnávku ovoce a zeleniny, které nám zprostředkovala Evropská unie v rámci projektu – Ovoce a zelenina do škol.

Po vyzkoušení jednotlivých druhů nás také čekalo hlasování. O tom, co našim jazýčkům chutnalo nejvíce a co u nás naopak „propadlo“ se dozvíme později.

Na závěr jsme ještě ve skupinkách vyplnili pracovní list a křížovku.

Ve středu proběhla ochutnávka, ve čtvrtek jsme mlsali vynikající ovocný salát a v pátek na nás čekaly zeleninové mísy. To jsme si pochutnali!

Mgr. Pavlína Cermanová