Get Adobe Flash player

Botanika ve čtvrté třídě

p1010180 resizeČtvrťáci poprvé poznávali novou část přírodovědy - botaniku. Největší problémy jim dělala některá neznámá slova jako nažka, malvice. Praktická část nás však moc bavila. Při pracovních činnostech jsme si usmažili kosmatice, ochutnali jsme bezový čaj, limonádu i med. Malý skleník jsme oseli několika druhy semínek. Nejlépe nám vzešla rajčata. Také pečujeme o pokojové květiny ve třídě. Ve výtvarné výchově jsme podle atlasu i skutečnosti kreslili nejznámější léčivé byliny.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.