Get Adobe Flash player

Botanika ve čtvrté třídě

p1010180 resizeČtvrťáci poprvé poznávali novou část přírodovědy - botaniku. Největší problémy jim dělala některá neznámá slova jako nažka, malvice. Praktická část nás však moc bavila. Při pracovních činnostech jsme si usmažili kosmatice, ochutnali jsme bezový čaj, limonádu i med. Malý skleník jsme oseli několika druhy semínek. Nejlépe nám vzešla rajčata. Také pečujeme o pokojové květiny ve třídě. Ve výtvarné výchově jsme podle atlasu i skutečnosti kreslili nejznámější léčivé byliny.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.