Get Adobe Flash player

KOUZELNÉ DIVADLO

Divadelní soubor Mladá scéna z Ústí nad Labem nám v úterý 27. března přivezl pohádku plnou čar a kouzel. Mladý princ David v ní provdal své sestry za Slunečníka, Měsíčníka a Větrníka a sám se pak vypravil hledat svou vyvolenou - hvězdu Večernici. Tuhle pohádku Boženy Němcové určitě znáte z televize nebo z knížky. V divadle se ale odehrála trochu jinak. Přibyla postava ledové královny. Její úkoly musel David plnit, aby získal ledový meč a porazil krále ohně, který mu unesl nevěstu. Všechno samozřejmě dopadlo tak, jako v pohádce. Jen fotografie vám tentokrát, bohužel, nenabídnu. Ale věřte, bylo to pohádkově krásné...

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.