Školní kolo soutěže v zájmové umělecké činnosti

Jak tomu bylo v letech minulých... i v letošním školním roce jsme v naší škole soutěžili v recitaci, zpěvu, hře na hudební nástroj a po několikaleté přestávce také v obnovené kategorii tanec. Tradiční bylo v březnu 2012 též rozdělení žáků do třech soutěžních kategorií (tito žáci do školního kola soutěže postoupili na základě výsledků třídních kol).

Všichni soutěžící zaslouží pochvalu za svou snahu a zdolávání trémy, všem porotcům i přítomným patří poděkování za to, že přispěli ke zdárnému a hladkému průběhu celé naší soutěže.

Mgr.  K. Javůrková

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.