Trénink trutnovských basketbalistek - 8. třída

p1010706 resizeŽáci 8. třídy měli možnost se dne 20. 10. 2015 podívat na trénink našich trutnovských basketbalistek - oddílu žen KARY Trutnov. Téměř hodinu jsme pozorovali a obdivovali jejich dovednosti a činnosti, které si v tréninku nacvičovaly a zdokonalovaly. V závěru tréninku si chlapci i dívky střelbu a driblink zkusili pod vedením jednotlivých hráček. Vyměřený čas nám v tělocvičně na ZŠ Komenského velmi rychle uběhl. Vraceli jsme se obohaceni o nová basketbalová cvičení a různé "finty". Společným fotem jsme se rozloučili a popřáli basketbalistkám i trenérům co nejlepší sportovní úspěchy. Ať se Vám daří! A slávu trutnovského basketbalu šíříte dál!

Mgr. Alena Stejskalová