Get Adobe Flash player

Trénink trutnovských basketbalistek - 8. třída

p1010706 resizeŽáci 8. třídy měli možnost se dne 20. 10. 2015 podívat na trénink našich trutnovských basketbalistek - oddílu žen KARY Trutnov. Téměř hodinu jsme pozorovali a obdivovali jejich dovednosti a činnosti, které si v tréninku nacvičovaly a zdokonalovaly. V závěru tréninku si chlapci i dívky střelbu a driblink zkusili pod vedením jednotlivých hráček. Vyměřený čas nám v tělocvičně na ZŠ Komenského velmi rychle uběhl. Vraceli jsme se obohaceni o nová basketbalová cvičení a různé "finty". Společným fotem jsme se rozloučili a popřáli basketbalistkám i trenérům co nejlepší sportovní úspěchy. Ať se Vám daří! A slávu trutnovského basketbalu šíříte dál!

(fotogalerie zde)

Mgr. Alena Stejskalová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.