Get Adobe Flash player

Kulturní den - 6. a 7. třída

p1010791 resizeV pondělí 16. 11. zažily třídy 6., 7. A a 7. B kulturní den. Po hlavním vyučování se přemístili do Uffaa zhlédli představení Stínadla se bouří divadla Aha! Žáci měli možnost užít si vtipného pokračování klukovské trilogie a zasmát se povedeným hereckým výkonům. Jelikož jsme seděli na balkóně, při odchodu jsme neminuli výstavu obrazů. Plni zážitků z divadla jsme se přesunuli na Krakonošovo náměstí a započali tam trutnovskou hledačku. Žáci dostali mapky s trasou a podle pokynů a vyřešených úkolů postupovali městem. Počasí nám sice moc nepřálo, ale akce se celkově vydařila.

(fotogalerie zde)

Mgr. Iva Šedivá

 

Paní učitelky nám vysvětlily „quest“ – chodili jsme po Trutnově – bylo to náročné, ale bavilo mě to.
Vejnarová T.

Divadlo bylo srandovní a velice pěkné. Celá akce se mi líbila.
Šiváková S.

Bylo to o skupině Rychlých šípů, která se snažila dostat Ježka v kleci. Divadlo bylo legrační, prohlídka obrazů zajímavá, ale quest byl unavující.
Dragounová K.

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.