Indiáni - 1. a 2. třída

p1210471 resizeDnes – v pondělí 23. listopadu jsme shlédli originální představení Divadla Láryfáry, určené dětem i dospělým. Tentokrát bylo plné indiánských písniček a rituálů. Napínavý příběh o třech dospělých kamarádech, kteří se odváží vrátit do časů dětství a stanou se opět statečnými indiány z kmene Apačů, se nám opravdu moc líbil.

Také jste někdy bojovali s luky a šípy, krotili koně, sbírali skalpy, stopovali divokou zvěř, kouřili dýmku míru a tančili kolem totemu?

Jestli ne, my Vám o tom budeme vyprávět! – prvňáci a druháci

Mgr. Pavlína Cermanová