Get Adobe Flash player

Projekt „Zdravá výživa“

p1020142 resizePoznatky z předmětu "Výchova ke zdraví" mohli žáci II. stupně zúročit při hodinách pracovního vyučování. Dívky i chlapci smažili, pekli, vařili různé "dobroty" ze surovin jako je pohanka, kuskus, jáhly, které si teprve nyní získávají své místo v naší české kuchyni. Zhotovené lívanečky, placky, rizoto.... i přesto, že máme mlsné jazýčky, nám z těchto surovin opravdu chutnaly. Uvidíme, zda v budoucnu zdravá výživa zvítězí nad smaženými řízky, bramborovým salátem a tradiční svíčkovou.

(fotogalerie zde)

Mgr. Alena Stejskalová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.