Get Adobe Flash player

Znovu v trutnovském Olympu…

dscn9811 resize… ale zase trochu jinak! V polovině února (17. 2.) jsme se s chlapci 8. a 9. ročníku v rámci odpoledního vyučování tělesné výchovy vydali do sportovního centra Olymp v Trutnově – Poříčí.

I tentokrát nás během návštěvy fitness čekala lekce s trenérem. S Petrem Abely jsme si vyzkoušeli cvičení na závěsném systému TRX, nejžádanějším fitness nářadí posledních let. Při různorodých cvicích s využitím váhy vlastního těla a poctivém nasazení v dalších dnech pocítíte svaly, o kterých ani nemáte tušení, že je ve svém těle vlastníte…

Chlapci se snažili – každý dle svých možností a během cvičení panovala nejen sportovní, ale i též velmi dobrá, humorně laděná nálada.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.