Školní kolo soutěže v recitaci a zpěvu…

cimg0431 resizeVe čtvrtek 3. března proběhlo v naší tělocvičně tradiční školní kolo soutěže v recitaci a zpěvu, jež navazovalo na kola třídní.

Soutěžilo se v několika věkových kategoriích. V nich se všichni vystupující snažili o co nejlepší výkony, o dokonalé zvládnutí básnických či písňových textů, o překonání soutěžní trémy… A jak se jim vše zdařilo, během každé kategorie bedlivě sledovala příslušná odborná porota.

Nejprve byli veškeří soutěžící oceňováni potleskem. A kdo z nich zaujal porotce svým výkonem nejvíce…?!

Na otázku jsme dostali v krátkém čase odpověď. V úterý 8. března byly vyhlášeny výsledky školního kola, rozdány diplomy i sladké ceny (výsledková listina – viz níže).

Děkuji všem za dotvoření slavnostní soutěžní atmosféry a nezbývá než se těšit na příští ročník!

Mgr. Kateřina Javůrková

Školní kolo soutěže v zájmové umělecké činnosti - výsledková listina

Umístění žáků v jednotlivých kategoriích

Recitace

I. kategorie (1. – 3. třída)

1. místo Marie POLIAKOVÁ
2. místo Jiří TENGLER
3. místo Jan JOUDAL, Jan KALIŠ

II. kategorie (4. – 5. třída)

1. místo Matyáš RAK
2. místo Marek SVOBODA
3. místo Tereza ČTVRTEČKOVÁ, Jan KUCHLEI

III. kategorie (6. – 9. třída)

1. místo Josef KUČERA
2. místo Zdeněk DANĚK
3. místo Jakub RÖSEL

Zpěv

I. kategorie (1. – 5. třída)

1. místo Nikola LEPŠÍKOVÁ
2. místo Marie POLIAKOVÁ
3. místo Jan JOUDAL

II. kategorie (6. – 9. třída)

1. místo Zdeněk DANĚK
2. místo Andrea DLOUHÁ, Dominik HERÁK
3. místo neuděleno

Čestné uznání – Recitace dvojic

Petr DRAGOUN – recitace
Jakub KOLÁŘ – recitace

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.