Návštěva knihovny - 3. třída

p1270451 resizePrvní březnový pátek jsme se sešli před kulturním centrem UFFO v Trutnově. Nečekalo nás ale divadelní představení ani koncert. Vyrazili jsme do městské knihovny. Cestou jsme se ještě zastavili na poště. Poslali jsme dopis a obrázky bývalé spolužačce Karolínce. V knihovně nás čekala poutavá beseda o pohádkách. Ještě víc nás ale nadchla příležitost vybrat si ze spousty knížek, které tam mají. Každý si našel tu svou. Ochotné paní knihovnice nám pomáhaly. A pak jsme se už v příjemném prostředí oddávali čtení i prohlížení… Určitě se sem brzy zase vrátíme.

Mgr. Martina Glazarová