Get Adobe Flash player

Odpolední návštěva v deváté třídě

Dnes za námi zavítala "malá velká" návštěva. Do druhé části odpoledního vyučování se na nás totiž přišli podívat Dana Vondráčková (bývalá třídní učitelka) se synem Jiříkem, i když ten vlastně spíše přijel a nechal se prozatím přinést.

      Záměrně jsme naše setkání naplánovaly do předmětu Volba povolání, protože rodičovství bude jednou z nejdůležitějších profesí, která na chlapce čeká, v žádných profesních rádcích ji nenašli a vyučovat jí je bude sám život.

     Mile a příjemně jsme si popovídali, trochu zavzpomínali a samozřejmě prozrazovali naše nejbližší plány předprázdninové i po letních prázdninách. Většina si zkusila také Jiříka pochovat, ten se choval opravdu pohodově a se zájmem starší zástupce mužského pohlaví pozoroval.

    Nechyběl ani přípitek, popřáli jsme si hodně životního štěstí a pro tentokrát se připíjelo hlavně na muže! A už se těšíme na další setkání.

    Děkujeme za návštěvu.

Za 9. třídu Mgr. K. Javůrková, třídní učitelka

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.