Get Adobe Flash player

Velká cena Trutnova ve šplhu

img 0270 resizeDne 10. 3. 2016 se družstvo dívek ve složení - K. Tejchmanová, L. Valentová, J. Vacková a družstvo chlapců v sestavě - M. Hanus, D. Kejzlar, F. Vít, A. Westendorp - zúčastnili okresního kola "Velké ceny Trutnova ve šplhu". Přesto, že naše škola nemá moderní a velkou tělocvičnu jako většina trutnovských škol, se naši žáci nemuseli za své výkony stydět. Z deseti družstev v každé kategorii (CH + D) obsadili skvělá 6. místa.

Nejlepšími "šplhavci" z našich řad byla Kamila Tejchmanová (tyč - 5,17 s ) a Martin Hanus (lano - 5,47 s).

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a těšíme se na další (milá) sportovní překvapení.

(fotogalerie zde)

Mgr. Alena Stejskalová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.