Tělesná výchova v Olympu – 7., 8. třída

p1020250 resizeChlapci ze 7. a 8. třídy měli 22. 3. domluvenou hodinu v posilovně s osobním trenérem. Zacvičili si s TRX pásy, na bosu a vyslechli cenné rady ohledně pravidel posilování.

Mgr. Šedivá

Hodnocení žáků:

Tělesná výchova v Olympu byla super, protože jsem v posilovně nikdy nebyl a byl to pro mě nový zážitek.
J. RUS

Byl to můj nejlepší tělocvik v dějinách, fakt se mi to líbilo.
J. SALABA

Tento tělocvik jsem si moc užil, protože jsme cvičili s TRX pásy a já se naučil posilovat.
A. HERÁK

Takový trénink bych si rád zopakoval. Pan trenér měl dobré nápady a byla s ním legrace. Děkuji paní učitelce, že jsem si to mohl vyzkoušet.
P. DRAGOUN

Byla to fakt luxusní hodina, naučil jsem se mnoho nových věcí ohledně posilování.
J. KOLÁŘ

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.