Příběh Robinsona Crusoe – 6., 7. třída

mg 1042 resizeVe čtvrtek 7. 4. žáci 6. a 7. ročníku navštívili Společenské centrum UFFO, kde shlédli příběh Robinsona Crusoea, osamělého muže, osudem i vlastním přičiněním vyvrženého mimo lidskou společnost.

Jak přežít? Jak se uživit? Jak bojovat proti nebezpečí, nudě a zoufalství? Jak se ubránit lidojedům? Jak naučit Pátka slovo přítel? A především – jak se dostat z toho prokletého ostrova zpět domů? – to vše se dozvěděli žáci v divadelním představení Robinson Crusoe, v podání herců Divadla Polárka.

Mgr. Jitka Fendrychová