Rizikové projevy chování žáků – kyberšikana

dscn1277 resizeVe středu 27. 4. proběhla v tělocvičně naší školy přednáška týkající se aktuální problematiky nejen pro dnešní mladou generaci.

Zástupce Policie České republiky prap. Šárka Pižlová, Dis., z Oddělení tisku a prevence nastínila žákům téma šikany, především kyberšikany z pohledu policie. Vzhledem k dané tematice se akce účastnili žáci čtvrtého až devátého ročníku.

Všichni byli seznámeni se základními informacemi a snad si každý z nich zapamatoval alespoň nějaké z varovných upozornění a ještě více si bude uvědomovat nebezpečí zneužívání moderních technologií.

Mgr. Kateřina Javůrková

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.