Get Adobe Flash player

Středověk v sedmé třídě

dscn1474 resizeDějepisné učivo sedmého ročníku je významnými obdobími českých dějin (a nejen těch…) vskutku nadité. Je tedy potěšitelné, že v 7. A i v 7. B se sešli žáci, z nichž většinu dějepis hodně baví.

V minulých výukových epochách jsme se právě seznamovali s obdobím vrcholného středověku, s dobou lucemburskou, jež je letos hojně připomínána a oslavována. Máme však za sebou též středověk pozdní a již nahlížíme do dějin raného novověku

Všichni sedmáci pracovali velmi aktivně, historickými tématy i materiály byli zaujati, s chutí plnili různorodé činnosti – ať vědomostní kvízy či zábavné hry. Projektové dny prověří, kolik vědomostí se jim uložilo do paměti a zdali budou přece jen trochu ve výhodě.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.