První školní den

p1020616 resizeA je to tady. Výjimečný den pro naše prvňáčky i jejich rodiče. Všichni jsme byli plní očekávání a představ. Někdo nemohl dospat, jinému se naopak po prázdninách hůře vstávalo, ale ve škole proběhlo první den všechno na velkou jedničku. Děti se těšily, nebály se nového prostředí ani odloučení od maminek. Chvíli jsme si ve třídě povídali o tom, co je baví, a pak už přišlo na řadu fotografování na památku a první třídní schůzka s rodiči. Držím palce našim nováčkům, aby se jim u nás líbilo a do školy chodili rádi.

Mgr. Květa Hetflejšová