Adventní odpoledne

dscn6935 resizeVe středu 14. prosince jsme pro žáky, rodiče, učitele i příznivce školy připravili odpolední adventní setkání. Kdo chtěl, mohl si ve výtvarných dílnách vyrobit krásné vánoční doplňky, ozdoby i drobné dárečky. Někteří rodiče (i žáci) přijali pozvání do naší „Kavárny“, kde se dobře bavili, popíjeli kávu či čaj a tak trochu mlsali… V podvečerních hodinách se v tělocvičně konala besídka, při které nápaditým vystoupením potěšily své rodiče děti z prvního a pěvecký sbor z druhého stupně. Velkou pochvalu zaslouží zejména čtvrťáci, kteří zahráli tradiční Vánoční hru o narození Ježíška. V prodejním stánku každý mohl zakoupit výrobky žáků a odnést si tak upomínku na tento den. Děkuji všem, kteří nás navštívili i všem, kdo se podílel na přípravě celé akce.

(fotogalerie I zde - Kulturní program)
(fotogalerie II zde - Kavárna)
(fotogalerie III
zde - Výzdoba)
(fotogalerie IV
zde - Prodej výrobků)
(fotogalerie V
zde - Vyrábění)

Mgr. Jana Prokopcová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.