BPA Malé Svatoňovice v naší škole – profesní orientace

p1240164 resizeVe čtvrtek 15. prosince k nám dorazil Mgr. Miloslav Fátor se svými studenty z Bezpečnostně právní akademie v Malých Svatoňovicích s programem v rámci výuky občanské výchovy a profesní orientace pro žáky 8. a 9. ročníku.

Nejprve jsme sivyslechli informace o škole, přednášku, která se týkala zejména trestní odpovědnosti po dovršení věku patnácti let. Poté jsme se odebrali do školní tělocvičny, kde jsme zhlédli ukázky z vyučovacích hodin speciální tělesné výchovy, do nichž se aktivně zapojovali i někteří naši žáci.

Děkujeme za již téměř tradiční předvánoční setkání, které se opět velice zdařilo, a popřejme si „Šťastné a veselé…!“.

Mgr. Kateřina Javůrková