Rohlíková pizza - 4. třída

p1290148 resizeV úterý 7. února měli čtvrťáci plné ruce práce. Pustili se do kuchaření. Sliny se jim sbíhaly už při pomyšlení na to, co budou péci. Všichni totiž milují pizzu. A tak pilně krájeli, míchali, hnětli … I když jich dnes přišlo do školy jen sedm, za chvíli bylo hotovo. Jen trouba pekla pomalu… Lahůdku si vychutnali až druhý den po návratu z kina.

Jestli máte doma starší rohlíky, zkuste si tuhle pizzu upéct také. Čtvrťáci vám určitě dají recept.

Mgr. Martina Glazarová