Kurz bruslení - 6. a 7. třída

dsc 0034 resizePo Novém roce se žáci šesté a sedmé třídy povinně zúčastnili kurzu bruslení na zimním stadionu v Trutnově, který trval dlouhých deset týdnů. Během kurzu se všichni žáci snažili rozvíjet své bruslařské schopnosti, ačkoli někteří stáli na bruslích poprvé. V kurzu musely děti překonávat různé překážky na ledě a soutěžily v družstvech. Poslední hodina bruslení byla zakončena zkouškou, kdy na každého žáka byly kladeny nároky podle jeho bruslařských schopností. Všichni závěr bez větších problému zvládli a kurz úspěšně zakončili.

Bc. Aleš Hilbert

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.