Get Adobe Flash player

Kurz bruslení - 6. a 7. třída

dsc 0034 resizePo Novém roce se žáci šesté a sedmé třídy povinně zúčastnili kurzu bruslení na zimním stadionu v Trutnově, který trval dlouhých deset týdnů. Během kurzu se všichni žáci snažili rozvíjet své bruslařské schopnosti, ačkoli někteří stáli na bruslích poprvé. V kurzu musely děti překonávat různé překážky na ledě a soutěžily v družstvech. Poslední hodina bruslení byla zakončena zkouškou, kdy na každého žáka byly kladeny nároky podle jeho bruslařských schopností. Všichni závěr bez větších problému zvládli a kurz úspěšně zakončili.

(fotogalerie zde)

Bc. Aleš Hilbert

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.