Get Adobe Flash player

Škola v přírodě - pondělí 11. června

A je to tady! Scházíme se na autobusovém nádraží v Trutnově a odjíždíme do školy v přírodě. Náš cíl - Horská chata Ozon v Žacléři. Vystoupili jsme v Prkenném dole a pěšky došli 2 km do našeho nového působiště. Po rozdělení pokojů a ubytování tu je už první svačina a pak první vycházka Zámeckou cestou nad Žacléř. Cestou si vyprávíme a hrajeme hry. Po obědě a odpoledním odpočinku si vyrábíme přívěšek a krásně zdobíme nová oranžová trička. Poznáváme blízké okolí chaty a hrajeme si na hřišti. Po svačině se učíme morseovku. Někteří brzy zvládnou psát vzkazy nebo dokonce dopisy paní učitelce. Po večeři se hlavně děvčata těší na diskotéku a všichni si užíváme nejrůznější soutěže a hry. Večerka! Všichni do postele, ať máte zítra hodně síly na další zážitky!  

Mgr. Jana Sávová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.