Get Adobe Flash player

Škola v přírodě - pondělí 11. června

A je to tady! Scházíme se na autobusovém nádraží v Trutnově a odjíždíme do školy v přírodě. Náš cíl - Horská chata Ozon v Žacléři. Vystoupili jsme v Prkenném dole a pěšky došli 2 km do našeho nového působiště. Po rozdělení pokojů a ubytování tu je už první svačina a pak první vycházka Zámeckou cestou nad Žacléř. Cestou si vyprávíme a hrajeme hry. Po obědě a odpoledním odpočinku si vyrábíme přívěšek a krásně zdobíme nová oranžová trička. Poznáváme blízké okolí chaty a hrajeme si na hřišti. Po svačině se učíme morseovku. Někteří brzy zvládnou psát vzkazy nebo dokonce dopisy paní učitelce. Po večeři se hlavně děvčata těší na diskotéku a všichni si užíváme nejrůznější soutěže a hry. Večerka! Všichni do postele, ať máte zítra hodně síly na další zážitky!  

Mgr. Jana Sávová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.