Začínáme!

cimg6816 resizeJe pondělí 3. září a my zahajujeme školní rok 2012 – 2013. Pár minut po půl deváté vítá paní ředitelka žáky, jejich rodiče i prarodiče, učitelský sbor. Nejvíce pozornosti však věnuje nejmladším žáčkům, našim prvňáčkům, kteří za pár chvil poprvé usednou do školních lavic. Děvčata a kluci z deváté třídy prvňáčkům předávají kytičku a odvádějí je spolu s rodiči do třídy. Přejeme jim a samozřejmě i všem ostatním žákům úspěšný školní rok!!!

Fotografie z prvního školního dne si můžete prohlédnou ve fotogalerii.