Get Adobe Flash player

Výlet na Webrovu chatu

cimg6878 resizePo dvou měsících prázdnin jsme se znovu sešli s našimi kamarády, spolužáky, učiteli. Druhý školní den nás ráno přivítalo sluníčko a modré nebe, a tak jsme vyrazili na celé dopoledne do přírody. Cestu na Webrovu chatu jsme si zpestřili nejrůznějšími soutěžemi a hrami. Prvňáčci urazili celou trasu bez potíží, do školy dokonce doběhli jako první. Na úspěšné cestovatele čekala spousta odměn a také dobrý pocit z příjemně prožitého dne.

Druhý den – teď už ve škole – si třeťáci a čtvrťáci vyzkoušeli „Poznávačku rostlin a hub“ a vázání uzlů. Společnými silami ještě vyluštili tajnou šifru.

Celá akce je zachycena na těchto fotografiích.

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.