Get Adobe Flash player

Několik postřehů z 1. třídy

cimg6966 resizeS velkou chutí a očekáváním se pustili chlapci i děvčata do školní práce. Zvládli první písmenka, v matematice překonávají nástrahy čísel, při hudební výchově se naučili řadu nových písniček. Téměř všichni se v rámci hodin tělesné výchovy účastní plaveckého kurzu v krytém bazénu v Trutnově.

V prvouce se věnujeme podzimu. Z vycházky po okolí školy jsme si donesli ukázky přírodnin, povídáme si o změnách, které jsou typické právě pro podzim.

Také při výtvarné výchově a pracovních činnostech je podzimní čas námětem k mnoha zajímavým aktivitám. Naši třídu zdobí ježci ze sena, panáčci z přírodnin, obrázky vytvořené kombinovanou technikou, stromky ze slaného těsta, jablíčka a hrušky vytrhané z papíru….

Děti i jejich práce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mgr. Jana Prokopcová, třídní učitelka

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.