Školní družina - charakteristika

Školní družina funguje po celý pracovní týden.

Svůj ranní provoz zahajuje vždy v 7 hodin a děti odchází do tříd s příjezdem školního autobusu. Odpolední družina začíná s koncem vyučování nejmenších dětí ve 12 hodin 10 minut, kdy probíhají činnosti odpočinkové, rekreační a zájmové (hry, vyrábění). K dispozici je spousta stolních her, stavebnic a materiálu k tvoření. Ve 14:25 odchází děti s dozorem před školu,odkud ve 14:30 odjíždí autobus MHD.

Školní družina končí ve 14:30 hodin.

Podmínkou přihlášení je řádně vyplněný zápisní lístek. Poplatek za pololetí činí 500 Kč. Pokud dítě dochází jen do ranní družiny, poplatek za pololetí činí 250 Kč.

Telefonní číslo do družiny: 739 722 718

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.