Návštěva psího útulku - 7. třída

pc141027 resizeDne 14. prosince navštívili žáci 7. třídy Útulek pro opuštěné a zatoulané psy v Trutnově – Poříčí. Společně předali věcné dary, které byly zakoupeny ze školní sbírky v měsíci říjnu. Bylo to velice zajímavé a poučné setkání, při kterém se děti dozvěděly spoustu zajímavých informací o fungování psího útulku, měly možnost prohlédnout si všechny psí svěřence. Pochopily, jak je i ta sebemenší pomoc důležitá. Rozhodně příští rok sbírku opět uspořádáme. Vždyť dobrých skutků – zvláště teď před Vánoci – není nikdy dost!

Mgr. Jana Matějková

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.