Poohlédnutí se za rokem 2012

cimg7587 resizeRok 2012 byl pro naše šesťáky téměř ve všem nový. Přechod na druhý stupeň, noví učitelé, jiný způsob výuky a učení se. S tím vším se museli naši mladí druhostupňoví studenti vypořádat během  prvního pololetí. A nutno dodat, že se úkolu zhostili na výbornou. Vládne tu totiž úžasná atmosféra. Nejinak tomu bylo i poslední den ve škole, který se nesl v přátelském a veselém duchu. Ihned ráno jsme připravili sváteční stoly, které se prohýbaly pod tíhou vybraných lahůdek. Probrali jsme vánoční tradice, ale nechyběly ani vtipy nebo „pididiskotéka“.  Pod stromečkem si každý našel svůj dárek. A podotýkám, že nezůstalo pouze u jednoho. Do Nového roku 2013 si nepřeji nic jiného, než aby  „moji“ úžasní žáci zůstali nadále skvělými kamarády, s pevným zdravím a aby jim šlo učení s lehkostí a úsměvem. Nesmím také zapomenout na bezvadné rodiče, kteří pomáhají dětem ve všech nesnázích a ruku v ruce vedou své děti do světa dospělých a připravují je spolu s námi učiteli na dalších cestu životem. Díky za tuto mnohdy nelehkou, ale krásnou úlohu. (fotogalerie zde)

Třídní učitelka Petra Endrychová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.