Get Adobe Flash player

Jak lidé dříve bydleli - 3. třída

p1171194 resizePrvouka patří ve třetí třídě mezi nejoblíbenější předměty. Hned po pravěkém dobrodružství lovců mamutů se z třeťáků stanou pastevci a zemědělci. Vlastnoručně vyzkoušejí výrobu tvarohu a mléka a upečou první bochníky chleba. V další epoše prvouky poznávají, jak lidé v minulosti stavěli svá obydlí. Každý kluk by si přál strávit alespoň jednu noc v opravdovém pravěkém stanu. Líbí se jim stavba opevněného hradiště z keramické hlíny. Cítí se jako rytíři, když tvoří svůj erb a budují středověký hrad. Tak ať jim to nadšení dlouho vydrží. (fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.