Get Adobe Flash player

Pohádky za staré popelnice

cimg8269 resizeTaké jste si (když jste byli malí) hráli na "jako"? Jakože jste prodavač, princezna nebo popelář? Úžasné divadelní představení "Pohádky ze staré popelnice" nás dospělé vrátilo právě do téhle doby. Děti se staly postupně řidičem auta, pilotem, námořním kapitánem nebo kosmonautem. A to všechno jen s pomocí jedné staré popelnice. Pouze dva herci zvládli během několika minut vtáhnout všechny diváky do děje a na závěr si zaslouženě vyslechli opakovaný potlesk z hlediště. (fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.