Literární týden – 1. třída

cimg7983 resizeBřezen – měsíc knihy. Touto větou jsme zahájili projekt prvního stupně - týden plný literatury, básníků, spisovatelů.

Prvním autorem, na kterého zaměřili pozornost naši prvňáčkové, byl František Hrubín. Uspořádali výstavku knížek, které napsal, přednesli krátké básničky. Nacvičili i Malou pohádku o řepě a předvedli nám ji v roztomilých kostýmech. Pro spolužáky z ostatních tříd si prvňáčci připravili úkol, díky kterému se všichni dozvěděli, kteří ilustrátoři se podíleli na výzdobě Hrubínových knih. Kluci a děvčata za čtvrté třídy přednesli veršovanou pohádku O Palečkovi. Těšíme se na další vystoupení, které nás zítra čeká. (fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.