Get Adobe Flash player

Noc s Andersenem

cimg8552 resizeVečer věnovaný knížkám jsme pro naše žáky připravili na pátek 22. března. Skupiny složené z žáků prvního i druhého stupně během večera procházely stanoviště, na kterých plnily různé úkoly. Ve výtvarné dílně si děti vyrobily originální záložky do knížek, v hudební si zazpívaly písničky z pohádek či filmů pro děti. V literární části si povídaly o knihách, jejich autorech a ilustrátorech, skládaly puzzle. Znalosti dětské literatury si ověřily v křížovce a při plnění úkolů připravených na interaktivní tabuli. Pohádkové postavičky čekaly na děti na dalším stanovišti, u kterého vypomáhali žáci 9. třídy. Po ukončení jednotlivých dílen započal filmový večer – na třech velkých obrazovkách jsme promítali filmy dle výběru dětí. Děkuji všem, kteří přispěli k příjemné atmosféře a pohodovému průběhu celé akce, završené nocováním ve třídě. (fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová  

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.