Get Adobe Flash player

Noc s Andersenem

cimg8552 resizeVečer věnovaný knížkám jsme pro naše žáky připravili na pátek 22. března. Skupiny složené z žáků prvního i druhého stupně během večera procházely stanoviště, na kterých plnily různé úkoly. Ve výtvarné dílně si děti vyrobily originální záložky do knížek, v hudební si zazpívaly písničky z pohádek či filmů pro děti. V literární části si povídaly o knihách, jejich autorech a ilustrátorech, skládaly puzzle. Znalosti dětské literatury si ověřily v křížovce a při plnění úkolů připravených na interaktivní tabuli. Pohádkové postavičky čekaly na děti na dalším stanovišti, u kterého vypomáhali žáci 9. třídy. Po ukončení jednotlivých dílen započal filmový večer – na třech velkých obrazovkách jsme promítali filmy dle výběru dětí. Děkuji všem, kteří přispěli k příjemné atmosféře a pohodovému průběhu celé akce, završené nocováním ve třídě. (fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová  

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.