Get Adobe Flash player

Den Země v ZOO – 2. stupeň

p4181314 resizeO den později, ve čtvrtek 18. dubna, se do Zoologické zahrady ve Dvoře Králové nad Labem vydali i žáci druhého stupně naší školy se svými vyučujícími.

Bylo příjemné, že již u vstupní brány do areálu ZOO nás tamní zaměstnanci vítali se slovy, že se na nás těšili a že naše pomocná ruka je vždy znát a vše probíhá pokaždé v pohodě.

Bylo ještě příjemnější, že tomu tak bylo i letos, všichni pilně a zodpovědně pracovali a mohli jsme odcházet spokojeni a opět s pochvalou, že za námi je vidět kus práce.

Počasí nám opravdu během čtvrtečního dne přálo a po pracovních aktivitách jsme si užili i zábavu – a to se zvířaty královédvorské ZOO během její odpolední prohlídky.

A myslím, že se budeme těšit za rok zase na shledanou…

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)

Mgr. K. Javůrková

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.