Get Adobe Flash player

Akce záchranného integrovaného systému - 2. stupeň

20130613 094739 resizeVe čtvrtek 13. 6. se zástupci žáků všech tříd druhého stupně naší školy zúčastnili akce záchranného integrovaného systému. Hasiči všem  předvedli ukázku záchrany člověka z havarovaného vozidla. Poté auto v poměrně krátké chvíli rozstříhali. Oblečení, pepřové spreje, obušky, zbraně a jiné další nutné vybavení nám ochotně ukázala městská policie. Záchranáři provedli žáky po sanitce a kdo chtěl, mohl si změřit tlak. Studenti plnili úkoly na osmi stanovištích a měřili své vědomosti s žáky jiných škol ve vědomostech právních, sociálních, záchranných či bezpečnostních. Krásnou tečkou celé akce byla ukázka výcviku policejních psů a jejich zásah v nečekané situaci. Poděkování patří všem zúčastněným.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)

Mgr. Petra Endrychová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.