Get Adobe Flash player

Lyžařský výcvik

Měla jsem to potěšení zúčastnit se akce, která se konala na Pomezních Boudách a odehrávala se 3. až 8. ledna 2012. Společně se žáky ze 7. a 8. třídy jsme byli ubytováni ve velmi útulném penzionu Věra. Vše tedy na začátku bylo pozitivní, jen ta dostačující sněhová nadílka nám chyběla. Krakonoš nás ovšem "nenechal na holičkách" a bílá peřina se každým dnem zvětšovala. Sice jsme bojovali se silným větrem, ale naši žáci nejsou z cukru a musím je pochválit, jak zvládli extrémnější podmínky.

První den jsme otestovali, jak se žáci kamarádí s běžkami... A další dny si byli postupně bližší a bližší. Výkony se stávaly čím dál víc překvapivější a v sobotu při velkém závodě si všichni sáhli na dno. Kromě venkovních soutěží byly připraveny i indoorové hry, které byly také úspěšné.

Myslím, že se se všemi zúčastněnými shodnu na tom, že to byl povedený výcvik a že jsme si ho všichni užili v plné míře.

Za žáky děkuji panu instruktorovi Tomáši Horkému - učinil z našich žáků "zdatné běžkaře"!

Mgr. Iva Cibulková

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.