Prvňáčci, vítáme vás!

p1200842 resizeV pondělí 2. září 2013 se ze čtyř předškoláčků stali školáci. Už před týdnem obdrželi dopis, který je zval do naší školy. V tělocvičně obsadili Patrik Kobosil, Dominik Kroka, Jakub Martínek a Jirka Tengler čestná místa vpředu. Paní ředitelka je přivítala a slavnostně zahájila nový školní rok 2013/2014. Spolužáci z deváté třídy předali novým prvňáčkům kytičku na uvítanou a odvedli je i jejich nejbližší, kteří je na cestě do školy doprovodili, do první třídy.

Prvňáčci, přejeme vám, abyste do školy chodili rádi, abyste zažili hodně úspěchů a poznali nové kamarády.

Chtěla bych touto cestou poděkovat rodičům Jirky a Dominika za sladkosti, které žáčkům první třídy věnovali.

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.