Get Adobe Flash player

Prvňáčci, vítáme vás!

p1200842 resizeV pondělí 2. září 2013 se ze čtyř předškoláčků stali školáci. Už před týdnem obdrželi dopis, který je zval do naší školy. V tělocvičně obsadili Patrik Kobosil, Dominik Kroka, Jakub Martínek a Jirka Tengler čestná místa vpředu. Paní ředitelka je přivítala a slavnostně zahájila nový školní rok 2013/2014. Spolužáci z deváté třídy předali novým prvňáčkům kytičku na uvítanou a odvedli je i jejich nejbližší, kteří je na cestě do školy doprovodili, do první třídy.

Prvňáčci, přejeme vám, abyste do školy chodili rádi, abyste zažili hodně úspěchů a poznali nové kamarády.

Chtěla bych touto cestou poděkovat rodičům Jirky a Dominika za sladkosti, které žáčkům první třídy věnovali.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.