Get Adobe Flash player

Sportovní den - 1. stupeň

cimg0063 resizeHned druhý školní den – 3. září vyrazili žáci prvního stupně na sportovně-turistickou výpravu. Počasí nám sice už od rána nepřálo, ale my jsme se nenechali odradit. Zadní cestou podél parovodu jsme došli na Dvoračku. Tady jsme se v párty stanu nasvačili a trochu si zasoutěžili – stoj na jedné noze a přetahovaná. Potom jsme se vydali přes Libušinku zpět do Voletin. Cíl naší cesty – Rákosníčkovo hřiště jsme vzhledem k nepřízni počasí tentokráte minuli. Tak někdy příště!

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.