Už v tom zase plaveme …

bazenRok se s rokem sešel a žáci prvního stupně opět navštěvují krytý bazén v Trutnově. Nejdříve se „zahřejí“ při hrách v malém dětském bazénu a pak je čeká trénink plaveckých dovedností ve velkém. Zkušenější „borci“ zdokonalují plavecké techniky a začátečníci si zvykají na hlubší vodu. Pomáhají jim „kouzelné“ nadlehčovací pásky a rukávky. Téměř všichni už překonali strach a troufli si i na skok do hloubky.  Zaslouží si velkou pochvalu.  Umět plavat je pro člověka důležitá dovednost. Těší nás sledovat pokroky našich žáků.