Už v tom zase plaveme …

bazenRok se s rokem sešel a žáci prvního stupně opět navštěvují krytý bazén v Trutnově. Nejdříve se „zahřejí“ při hrách v malém dětském bazénu a pak je čeká trénink plaveckých dovedností ve velkém. Zkušenější „borci“ zdokonalují plavecké techniky a začátečníci si zvykají na hlubší vodu. Pomáhají jim „kouzelné“ nadlehčovací pásky a rukávky. Téměř všichni už překonali strach a troufli si i na skok do hloubky.  Zaslouží si velkou pochvalu.  Umět plavat je pro člověka důležitá dovednost. Těší nás sledovat pokroky našich žáků.

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.