Get Adobe Flash player

Už v tom zase plaveme …

bazenRok se s rokem sešel a žáci prvního stupně opět navštěvují krytý bazén v Trutnově. Nejdříve se „zahřejí“ při hrách v malém dětském bazénu a pak je čeká trénink plaveckých dovedností ve velkém. Zkušenější „borci“ zdokonalují plavecké techniky a začátečníci si zvykají na hlubší vodu. Pomáhají jim „kouzelné“ nadlehčovací pásky a rukávky. Téměř všichni už překonali strach a troufli si i na skok do hloubky.  Zaslouží si velkou pochvalu.  Umět plavat je pro člověka důležitá dovednost. Těší nás sledovat pokroky našich žáků.

(fotogalerie zde)

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.