Get Adobe Flash player

Exkurze – 9. třída

cimg1282 resizeV pondělí 27. ledna jsme s deváťáky vyrazili na exkurzi zaměřenou na profesní orientaci a budoucí volbu povolání. Navštívili jsme Střední odbornou školu a Střední odborné učiliště Volanovská v Trutnově. Během exkurze se žáci dozvěděli informace o oborech, které nabízí toto učiliště. Nahlédli do jednotlivých dílen, kde měli možnost si vyzkoušet práci např. tesaře, zedníka či instalatéra. Také získali větší přehled i o oborech kuchař – číšník a cukrářka. Akce byla pro budoucí studenty velmi přínosná.

(fotogalerie zde)

Mgr. J. Fendrychová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.