Karneval

cimg1477 resizeV pátek 21. února si páťáci připravili pro své spolužáky z prvního stupně řadu soutěží a her. Podmínkou účasti na karnevale byla maska či přestrojení a musím uznat, že všichni žáci se přichystali naprosto perfektně! Po velké přestávce se tedy spustil karnevalový rej.

Hlavně se mi líbila moderátorka Iva Černá alias Adam Zvára. Dělal si z nás legraci. Adam Špacír

Na tento karneval nezapomenu – byl nejlepší na světě i v životě!!! Jakub Rösel

Ze všech masek se mi nejvíce líbila princezna z 1. třídy. Petr Dragoun

Soutěže byly úžasné – nejvíc jsem si užil tanec s koštětem. Marek Rösel
Moc se mi vše líbilo. Bylo to super!!! Adam Zvára

A kdo v soutěži zvítězil? No přeci všichni, kteří se zúčastnili a užili si zábavu!!!

(fotogalerie I - zde)
(fotogalerie II - zde)