Get Adobe Flash player

Jak přicházíme na svět? - 1. a 2. třída

25 jak prichazime na svetKaždý zvídavý chlapec nebo dívka už určitě ví, že miminko nenosí čáp ani vrána. Jak je to tedy se zrozením nového človíčka? Pavel Novák nám na svém koncertu tohle tajemství prozradil. Když jdeme večer spát a rodiče jsou sami, pošle tatínek mamince zprávu rychlou jako blesk: MÁM TĚ RÁD. Na tuhle zprávu čeká malinkaté vajíčko. Pokud se k němu zpráva dostane, začnou se dít věci. Devět měsíců roste v maminčině břiše bráška nebo sestřička.  Celou dobu se tam v teplíčku koupe v malém bazénku a s maminkou si povídá speciálním telefonem. Pak mu začne být jeho pokojíček malý. Miminko se narodí.

A jsme zase o něco chytřejší. Navíc jsme si zazpívali mnoho veselých písniček a zatančili si jako při diskotéce. To jsme si užili ze všeho nejvíc.

Mgr. Martina Glazarová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.