Perný pernštejnský den

sam 9263 resize… zažili žáci 3. a  4. třídy díky představení, které jsme shlédli v trutnovském UFFu .

Jako diváci jsme se ocitli na prohlídce hradu Pernštejn. Jenže ta neprobíhala jen tak obyčejně. Díky nezbednému klukovi a kouzelnému zvonečku jsme prošli důležitými mezníky života na hradě. Zažili jsme krocení mýtického zubra, proměnu odvážné dcery hradního pána v Bílou paní, a mnohé další.

Každý z nás přemýšlel, jak to ten nezbeda všechno napraví. Povedlo se! Veselý pohádkový příběh, provázený písničkami, skončil samozřejmě dobře. Všichni jsme se bavili od začátku do konce.

Mgr. Jana Podlipná

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.